NAŠE SPOLEČNOST

STAFIMA spol. s r.o. patří mezi přední stavební firmy v ČR

Jsme česká firma s dlouholetou rodinnou tradicí. Ve stavebnictví úspěšně podnikáme již 23 let. Sídlíme v Lešanech u Prahy. Během našeho působení na trhu jsme si vybudovali dobré jméno v oboru. Po celou dobu naší činnosti se snažíme odvádět kvalitní práci k absolutní spokojenosti zákazníků a nabízet kompletní servis. Na českém trhu patříme mezi přední stavební firmy. Jsme schopni zrealizovat i ty nejnáročnější zakázky. Sledujeme nejnovější trendy, abychom mohli zákazníkům nabídnout to nejlepší. Jsme vždy o krok napřed před konkurencí. Využijte našich služeb a držte s námi krok.

Nabízíme profesionalitu, kvalitní materiály, nejmodernější technologie a používáme špičkové stroje a nářadí od renomovaných výrobců jako jsou např. HILTI a MAKITA. Používáme pouze legálně zakoupený software. Jsme pojištěni pro případ způsobení škody. Do týmu našich zaměstnanců patří jen spolehliví a zkušení řemeslníci, kteří absolvují pravidelná školení. Odvádí precizní práci k 100% spokojenosti klientů.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu plastových nádrží z polypropylenu, výrobu a dodání bazénů, zemní práce, autodopravu, pronájem vysokozdvižné plošiny 27m, zemědělské služby, komunální služby a stavební činnost. Zajišťujeme komplexní služby od prvních plánů až po konečnou realizaci. Vždy nalezneme konstruktivní řešení zadané zakázky.

Jste majitelem rodinného domu, chaty či chalupy? Toužíte po plastovém bazénu na míru podle vašich představ? Neváhejte nám zavolat nebo poslat e-mail. Jsme v tomto oboru specialisté. Nabízíme komplexní služby včetně montáže a zabudování bazénu do země. Tým našich zaměstnanců vám poskytne odborné služby zahrnující také poradenskou a konzultační činnost. Zašlete nám vaši poptávku a my vám vypracujeme předběžnou cenovou nabídku.

Garantujeme profesionální jednání a kvalitně odvedenou práci za bezkonkurenční ceny. Jsme schopni zrealizovat i náročné a specifické zakázky. S námi se vám bude lépe a komfortněji bydlet. Nechte si od nás poradit.

Působíme hlavně v regionech Praha a okolí, Středočeský kraj a Benešovsko.

Máte o naše služby zájem? Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře.

STAFIMA spol. s r.o. – spolehněte se na odborníky!

Máte zájem o některou z našich kvalitních služeb?