PLASTOVÁ VÝROBA

Specializujeme se na plastovou výrobu jímek a bazénů

Hledáte odborníky na plastovou výrobu jímek a bazénů? Vyzkoušejte naši firmu. Jsme rodinná stavební společnost s dlouholetou tradicí. Sledujeme trendy a poradíme vám nejmodernější a nejefektivnější řešení vašeho záměru.

 

Nabízíme polypropylenové šachty:

 

  • Vodoměrné – rozměr: průměr 1000mm nebo 1200mm, standardní výška 1000mm + komín průměr 600mm a výška 500mm, která se nechá jednoduše upravit podle potřeby zákazníka a místa uložení (terén). Vyrábíme dva druhy k obetonování nebo obsypání (ceny dle ceníku).

 

  • Přečerpávací šachty – slouží jako kanalizační šachty k tlakové kanalizaci. Rozměr: průměr 1000mm x 1500mm, výška a komín 600mm průměr a 500mm výška. Úprava podle terénních podmínek.

 

  • Atypické nádrže podle potřeby zákazníka např. nádrže na dešťovou vodu nadzemní nebo nádrže na dešťovou vodu podzemní, záchytné vany na oleje do autoservisů, požární nádrže např. požární nádrž pro požární sport a odpadní jímky.

 

Nabízíme bazény:

  • Jste majitelem rodinného domu nebo chaty? Potřebujete vybudovat dešťovou kanalizaci na vašem pozemku? Nabízíme komplexní služby týkající se zádržných systémů na dešťovou vodu zahrnující návrh a realizaci včetně propojení z okapu do nádrže.
  •  

  • Nechcete v létě jezdit na přeplněná koupaliště? Toužíte po novém bazénu na míru? V naší široké nabídce naleznete polypropylenové bazény různých tvarů a velikostí s možností přelivového žlabu nebo skimru. U nás si vyberete to nejlepší z bazénového příslušenství, jako jsou např. vnitřními schody nebo nerez žebřík.  Zajistíme pro vás kompletní služby včetně výkopových prácí, zabudování a zastřešení. Provádíme čištění a servis bazénů. Stavba bazénů na klíč jedině od nás.
  •  

  • Na výrobky z polypropylenu i na bazény máme platné certifikáty. Naši odborní zaměstnanci absolvují povinná školení. Používáme nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Ve světě bazénů jsme jako doma. Užijte si pohodové léto s našimi bazény.

Dále nabízíme špičkové služby v těchto oblastech kovovýroba, dopravní služby, komunální služby a stavební činnost.

 

Nevíte, jak nás najít na internetu? Stačí zadat klíčová slova polypropylenové šachty střední Čechy, jímky střední Čechy, bazény Střední Čechy nebo plasty střední Čechy.

 

Působíme také v regionu Praha a okolí a v Benešově.

 

STAFIMA spol. s r.o. – specialista na plastovou výrobu!

Máte zájem o některou z našich kvalitních služeb?